Skomplikowane dzieje miłosne

Miłość to jeden z najbarwniejszych tematów naszego życia. Każdy z nas uwielbia mieć przy sobie drugą osobę, którą na długi czas obdarzy miłością. Takie uczucie u młodzieży uczącej się dopiero życia oraz u osób dorosłych wygląda zupełnie inaczej. Jednak jest jedna cecha wspólna, która pokazuje, że miłość to jedna z najwspanialszych rzeczy, która może nas spotkać w życiu. Warto więc poszukać swojej miłości, która doprowadzi nas do szczęścia. Jeżeli lubimy czytać również o takim uczuciu, to doskonałą propozycją będzie książka pt.”Światło gwiazd. Willa pod Kasztanem. Tom 4” Krystyny Mirek (https://www.taniaksiazka.pl/willa-pod-kasztanem-tom-4-swiatlo-gwiazd-krystyna-mirek-p-1286804.html).

Kruche szczęście

Miłość = szczęście. A szczęście potrafi być bardzo kruche, dlatego bardzo należy o nie dbać. Co w sposób bardzo dobitny pokazuje nam wspaniała autorka będąca odpowiedzialna za wspaniałą serię pod “Willi pod Kasztanem”. Pani Krystyna Mirek w pierwszej części pokazała nam dwa krakowskie domy, które nie rozbłyskiwały pogodnym światłem, tak jak inne domy. Wśród tych dwóch domów znajdowała się historyczna willa, która o zmroku sprawiała bardzo przygnębiające wrażenie. Jednak za sprawą pewnych wydarzeń dom na nowo rozbłysł pogodnym światłem o zmroku. Znowu w pokojach wspaniałej willi o imponującej budowie na nowo zagościli ludzie wnosząc do środka życie i uśmiech. Pomimo takich radosnych momentów okazało się, że życie domowników nie jest wcale łatwe i przyjemne. W 4 tomy w ogrodzie willi zaczęła pojawiać się piękna i kolorowa jesień. Pomimo tych wspaniałych kolorów okazuje się, że w życiu mieszkańców nie jest tak kolorowo, a ich życie pełne jest najróżniejszych zawirowań.

W poszukiwaniu miłości

Bartek – uznany astrofizyk – zbyt często spogląda w gwiazdy z powodu swojej pracy. Za rzadko patrzy pod nogi, a pogoń za miłością życia sprawia, że doprowadza on do wielu zawirowań w życiu innej kobiety. Pozwala on sobie na przekraczanie granic, które nie wszystkim bohaterom będą przypadać do gustu. W “Światło gwiazd. Willa pod Kasztanem. Tom 4” Krystyny Mirek nie można zapominać o babci Klementynie, która będzie miała nie lada przeboje ze swoimi dwoma synowymi. Nie pomoże uwielbiana przez wszystkich domowa lemoniada oraz aromatyczna szarlotka. Seniorka rodu będzie musiała użyć mocniejszych środków, aby w jakiś sposób naprawić trudne i bardzo skomplikowane dzieje rodzinne. Czy to jednak uda się uzyskać definitywnie? Przekonamy się o tym sięgając po 4 tom tej wspaniałej serii. Jeżeli są wśród nas kobiety kochające się w przygodach rodzinnych, które może mieć przecież każdy z nas, to koniecznie powinien zapoznać się z tą wspaniałą książką.

Education obraz autorstwa freepik - www.freepik.com